2012-07-12 08:04:30

Zakończenie roku przedszkolnego w ,,Zielonym Przedszkolu" w Bielicach

,,Dziś ostatni raz w przedszkolu

razem się bawimy.

A w jesieni tak jak ptaki

w inne strony polecimy.’’

W dniu 29 czerwca br. maluchy na wesoło żegnały się z ,,Zielonym Przedszkolem’’ Wszystkich zgromadzonych przywitała Pani dyrektor Małgorzata Woronowicz oraz koordynator projektu Pani  Kamela Wilczyńska.

Podczas  uroczystego zakończenia, które było także podsumowaniem dodatkowych zajęć przedszkolnych, realizowanych przez partnera projektu Narodową Fundację Ochrony Środowiska w Szczecinie maluchy zaprezentowały się we wspaniałym przedstawieniu teatralnym pt. ,,Chrońmy przyrodę’’. Dzięki pomocy rodziców, przedszkolaki miały cudowne stroje przygotowane specjalnie do przedstawienia. Były sowy, zając, jeż, lis oraz dzieci przebrane za drzewa rosnące w lesie. Dzieci bez tremy recytowały i śpiewały, nawet w języku angielskim. Pokaz dzieci spotkał się ze wspaniałym aplauzem wszystkich zgromadzonych.

Po zakończonym występie przedszkolaków, ze wzruszeniem głos zabrała Pani  Kamela Wilczyńska, dziękując serdecznie maluchom za udany występ oraz rodzicom za udaną współpracę. Podziękowania za współpracę również otrzymali pracownicy przedszkola. Z rąk Pani Sekretarz przedszkolaki otrzymały dyplomy ukończenia ,,Zielonego Przedszkola’’ oraz wspaniałe prezenty, które będą przypominać o przedszkolu. Wspólne spotkanie było  już ostatnim w takim gronie, wszystkim zebranym zakręciła  się z łezka w oku .

Na koniec rodzice w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali pracownikom przedszkola    za serce, trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom.

Życzymy wszystkim udanych wakacji.

+ dodaj swoją opinie
Autor:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.