2012-06-29 08:35:53

"Kubusiowi przyjaciele natury 2012"

,,ZIELONE PRZEDSZKOLE’’ OTRZYMAŁO TYTUŁ

,,KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY 2012’’

,,Zielone Przedszkole’’ w Bielicach otrzymało już kolejny raz Tytuł - ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury’’ w IV edycji programu, potwierdzony Certyfikatem. Przedsięwzięcie miało charakter ogólnopolski.

Od października do końca maja br., w naszym przedszkolu był  realizowany program ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury", którego celem była popularyzacja ochrony przyrody wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Program ten zainicjowany był przez firmę Tymbark oraz markę Kubuś. W ramach programu  dzieci brały  udział  w  licznych  zajęciach edukacyjnych, m.in.: był zorganizowany „Dzień Ziemi ", „Dzień Marchewki" ,,Dzień Wiosny’’. Zorganizowano również wycieczkę do lasu, konkursy plastyczne i wiele innych  ciekawych zadań z  zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Zdobycie ponownie certyfikatu jest dumą dla placówki i pozytywną wskazówką do dalszej popularyzacji wiedzy ekologicznej wśród wychowanków naszego przedszkola.

+ dodaj swoją opinie
Autor:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dodał TXiJwCbpWmCjodokQZ
2012-07-27 12:48:52
Niektf3re kluby rzeczywiście wynająć micjese obecnie na przyjęcia urodzinowe na godziny, że nie będzie otwarty. Obejmują one się alkohol i takie tam, ale wciąż masz parkiecie.Jeśli szukasz po prostu mieć w swoim domu. Poproś kogoś do działania jako DJ. Użyj kula dyskotekowa. To trochę trudno wymyślić z grami, ktf3re nie będą tandetne. Może jakiś konkurs tańca.Zawsze uważałem, że Oriental Trading Company być tanie micjese na gadżety i dekoracje.